O nas

Jesteśmy polską firmą produkującą unikatowe puzzle i układanki drewniane przy użyciu najnowocześniejszej ,komputerowo sterowanej technologii laserowej. Unikatowość naszego produktu polega na tworzeniu szerokiej gamy tzw. FIGURYNEK, czyli elementów tematycznie dostosowanych do przedstawianej w obrazie treści. Przykładowo obraz „Podwodny Świat” posiada figurynki zwierząt morskich, a pejzaże impresjonistyczne bogate są w figurynki przedstawiające elementy przyrody: kwiaty, drzewa, zwierzęta, owady itp.

Nasze układanki wyróżnia wysoka jakość, trwałość, oryginalny kształt, bogactwo tematów jak również kolorystyki. Kierujemy nasz produkt do szerokiej gamy odbiorców. Tworzymy puzzle dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, dla których odpowiednio pod profesjonalnym okiem grafików powstają specjalnie wyselekcjonowane figurynki, ilustracje tworzone przez artystów dostosowujących tematycznie obrazy dla każdego. Tak wiec np. Puzzle przeznaczone dla młodszych dzieci charakteryzuje żywsza  kolorystyka, a postacie i zwierzęta ujęte są w ich naturalnym środowisku, w atrakcyjnej graficznej oprawie tak, by cieszyły oko małego odbiorcy.

Układanki maja sprawiać radość ale i  nieść ze sobą treści edukacyjne. Klasyka jest niezmiernie ujmująca dla każdego. Dzieci szybko uczą się o sztuce podczas zabawy puzzlami, zapoznają się z dziełami wielkich polskich i zagranicznych mistrzów. Tego typu interakcje  ze sztuka  rozbudzają  zainteresowania malarstwem, nauka i technika. Rozwijają zdolności manualne, co w szczególności jest tak ważne gdy mamy do czynienia z rożnego rodzaju dysfunkcjami sfery fizycznej czy psychicznej.

Puzzle są zawsze dobrym pomysłem na mile spędzenie czasu z cala rodzina ale również są niezmiernie atrakcyjnym pomysłem na prezent na każdą okazje: urodziny, imieniny, rocznice, czy po prostu jako upominek z podroży.

W świecie zdominowanym przez zabawki elektroniczne, są one alternatywa na inny rodzaj rozrywki, ciekawy, intrygujący, oryginalny i jakże wartościowy. Niezależnie od wieku czy zainteresowań, każdy z pewnością znajdzie tu cos wyjątkowego dla siebie i zachwyci się pomysłowością, oryginalnością i przekazana treścią.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszymi puzzlami i życzymy miłego spędzenia czasu z rodzina z układankami „Puzzled”.

btt